[KOMUNIKACJA] Bezpłatne połączenia ze światem

Kategoria: News-yMarcin
2007-01-16, 14:52
Telefoniczna usługa Jajah umożliwia bezpłatne połączenia telefoniczne z całym światem z telefonów stacjonarnych.

Aby skorzystać z bezpłatnej telefonii w Jajah, należy zarejestrować się na stronie internetowej www.jajah.com. Rejestracja jest bezpłatna. Bezpłatne są również rozmowy, prowadzone z własnego telefonu. Połączenie inicjowane jest w internecie, przy czym nie jest wymagane instalowanie żadnego oprogramowania w komputerze, ani posiadanie słuchawek i mikrofonu.

-Przez Jajah rozmawia się jak zazwyczaj, używając własnego telefonu. Różnica polega tylko na tym, że nie wybiera się numeru na klawiaturze telefonu, tylko wpisuje się go na stronie internetowej Jajah - wyjasnia Roman Scharf, założyciel Jajah.

W ramach Jajah minuta połączenia np. z Wielką Brytanią jest bezpłatne, jeśli obaj rozmówcy zarejestrowani są w Jajah oraz za ok. 0,12 gr. za minutę, jeśli tylko jeden z rozmówców jest zarejestrowany.

-Aby móc proponować bezpłatne połączenia, musimy oczywiście zarabiać gdzie indziej. Dlatego Jajah stworzyło wiele dodatkowych funkcji, dostępnych dla swoich użytkowników - mówi Daniel Mattes, drugi z założycieli Jajah.

Oprócz atrakcyjnych cenowo połączeń do europejskich sieci telefonii komórkowej, Jajah oferuje prywatnym odbiorcom przede wszystkim dwa produkty: SMS oraz tzw. "planowane połączenia", czyli rozmowy zaprogramowane na konkretny termin.

VoIper.pl


Podobne tematy:
O co chodzi ze Światecznymi rzeczami??
Błąd połączenia ze STEAM\'em !
\'Sklep z nagrodami\' połączony ze zwykłym sklepem
Brak połaczenia ze Steam\'em
Zła jakość połączeń ze Skype out
Nasze łącze ze światem