Space Story - AAR Space Rangers 2

Kategoria: AARySpace StoryDarth Elerin
2009-02-23, 14:06
Wstęp
Space Rangers 2 - niektórzy spytają, co to za gra do cholery? Można powiedzieć, że jest to połączenie strategii, RPG, shootera oraz pewnie jeszcze kilku innych gatunków, których nie wynaleziono ^^. Gra charakteryzuje się dość dużą swobodą i świetnie nadaje się na pisanie AARa w stylu dziennika pokładowego, ponieważ taką konwencję postanowiłem sobie przyjąć. Grę rozpocznę prawdopodobnie na poziomie normalnym lub trudnym (ze wskazaniem na ten drugi). Z góry proszę o wybaczenie mi moich mizernych umiejętności, nie spędziłem aż tak dużo czasu nad tą produkcją wcześniej. Być może przygoda zakończy się już na początku, znając moje szczęście, wpadnę pod ostrzał 10 okrętów naraz i kaput :D. Spróbuję jednak przezwyciężyć pecha i doprowadzić rozgrywkę do końca :)
Darth Elerin
2009-02-23, 14:10
Space Story- AAR Space Rangers 2

Odcinek 1

Dziennik kapitana Jacka Fimmera, 1 stycznia roku 3300
Dawno temu inteligentne rasy galaktyki musiały zjednoczyć się w obliczu największego dotąd zagrożenia - agresywnej rasy Klissan. By zapobiec zachwianiu równowagi wszechświata zwołano Intergalaktyczna Radę. Rada postanowiła stworzyć formację Pionierów, którzy mieli pokonać Klissan. Pionierzy dostali wolną rękę i mogli osiągnąć wyznaczony cel przy użyciu dowolnych środków. Pionierom, wspomaganym przez floty wojenne wszystkich ras udało się wykonać zadanie. Klissanie zostali pokonani i nastał pokój.

Niestety około dwustu lat później wojna kolejny raz nawiedza galaktykę. Jest rok 3300. Cybernetyczna forma życia zwana Dominatorami, zdobywa coraz większą przewagę nad Sojuszem Ludzi, Pelengian, Gaalian, Maloków oraz Feyan. Koalicja namierzyła centralny ośrodek Dominatorów i próbowała zmiażdżyć przeciwnika pod Gralgarem, jednak to przedsięwzięcie się nie powiodło i ponieśliśmy duże straty. Na dodatek okazało się, że takich ośrodków jest więcej. Rozróżniamy teraz trzy serie Dominatorów - Terronoidów, Kelleroidów i Blazeroidów.

Dominatorzy zajmują coraz więcej systemów, a los galaktyki znowu został oddany w ręce Pionierów. Jednym z nich jestem ja - kapitan Jack Fimmer, człowiek wychowany na Ziemi, od kilkunastu miesięcy dowódca okrętu Nadzieja.


Ziemia


Podobne tematy:
Dead Space - Martwa przestrzeń
samochod marki citroen multi-space;1,4i 1999r
Sylwester - Space Night 2004 - Wroclaw
Mr.Death - Space
Shiva Space Technology