Opis klanu i rangi

Kategoria: Opis i rangi klanuDarth Rafael
2008-12-19, 17:57
Nasz klan to zakon sithów chcący zapanować w galaktyce, siać zniszczenie i zamęt u wszystkich mieszkańców planet w galaktyce


Oto przykładowy tag:
<DS> Rafael -DLotS-

Oto nasze rangi

Dark Lord of the Sith - DSL
Sith Lord - SL
Sith Council - RS
Sith Master - SM
Sith Warrior - SW
Sith Apprentice - SA
Dark Jedi - DJ

Opis Rang:

Dark Lord of the Sith

To najwyższa ranga w klanie coś w rodzaju clan lidera. Dark Lord of the Sith sprawuję całkowitą kontrolę w klanie. Ma jednego ucznia Dark Lord'a. Ranga przeznaczona tylko dla założyciela klanu(Admina). Czas trwania rangi jest nieograniczony.

Sith Lord

Sith Lord to uczeń samego lidera klanu. Może mieć do 3 uczni nie więcej. Sprawuje bezpośrednią kontrolę nad radą sithów.
Okres trwania rangi jest ograniczony do okresu 3 miesięcy, po tych miesiącach nowym lordem sithow zostaje jeden z jego uczni, a on sam dochodzi do rady sithow już na stałe.

Sith Council

Rada Sith'ów to organ rządzący klanem zaraz po Dark Lord of the Sith, przewodniczącym jest Sith Lord, rada składa się co najmniej z 5 członków. Ma władzę sądowniczą, rekrutacyjną, oraz polityczną. To z nią konsultuje się lider klanu

Sith Master

Sith Master to przede wszystkim świetny szermierz jak i mądry, znający tajniki ciemnej strony mocy nauczycielem. Sith master może mieć 2 uczni nigdy więcej. Jest także organizatorem pojedynków, turniejów a także nauk w akademii. Czas trwania rangi jest dożywotni dopóki nie będzie się starał o tytuł Lorda Sithów.

Sith Warrior

Sith Warrior to wielcy wojownicy, zahartowani w boju, którzy nie znają lęku przed śmiercią.
Są świetnie wyszkoleni zarówno w sztuce walki mieczem jak i posługiwaniem się mocą. Tylko wybrani wojownicy mogą wybrać sobie 1 adepta na szkolenie. Czas trwania rangi to 1 miesiąc.

Sith Apprentice

Sith Apprentice dopiero zaczął pobierać nauki u swego mistrza, uczy się posługiwaniem mieczem i macą, korzysta z archiwum i pomaga swemu mistrzowi podczas misji powierzonych przez rade. Nie może mieć własnego ucznia z powodu niedoświadczenia które poznaje u boku mistrza. Okres rangi to 2 tygodnie.

Dark Jedi

Dark Jedi to każdy rycerz jedi który opuścił zakon, i którego coraz bardziej interesuje natura ciemnej strony mocy. To są kandydaci do tytułu o Sith Apprentice. Jak żaden mistrz nie zechce przyjąć takiego ucznia to musi czekać tak długo aż otrzyma ten zaszczyt. Okres rangi to 1 tydzień, może i krócej jeśli jakiś z mistrzów lub wojowników go zechcę. Tą rangę otrzymuje się automatycznie od czasu rozpatrzenia podania i za zgodą Dark Lord'a of the Sith. Jest to okres próby tzn. osoba z rangą dark jedi nie jest jeszcze pełnoprawnym członkiem klanu.


Podobne tematy:
WAZNE TS KLANU
Szukam klanu
Opis klanu
Rangi naszego klanu
Opis klanu
Rangi naszego klanu