cudowna broń 3-ciej Rzeszy V-7 lub V7

Kategoria: HYDE PARKmad-man
2010-05-26, 21:02
  Fakt, iż Niemcy podczas II Wojny Światowej pracowali nad zaawansowanymi technologiami wojskowymi nie jest już tajemnicą. Ważniejsze projekty, których realizacja w praktyce miała się rozpocząć po 1944 roku, są jednak do tej pory tajne i nieznane większej liczbie mieszkańców naszej planety. Czy jednak rzeczywiście udało im się nawiązać kontakt z obcą cywilizacją i przejąć część wiedzy? Czy też może niemieccy konstruktorzy okazali się na tyle zdolni, że błyskawicznie wymyśli kilkanaście nowych rozwiązań technologicznych i opracowali plany latającego dysku?

znaleźli stare krasnoludzkie zapisy i patrząc na te małe gejszatapskie ryje pomyśleli, że to kosmitowie nabazgrali te cuda. niestety nie ogarneli technologii regulacji!!!

A w konsekwencji braku regulancji przeciążenie buforowania mantysy w kierunku starszych adresów występuje tylko w przyczłapach produkowanych w wersji Vista Ready. Wsześniejsze wersje z jednobitowymi przetwornikami hebelkowymi były wprawdzie odporne na tego rodzaju przeciążenia ale występował z kolei problem z przeniesieniem momentu obrotowego pomiędzy bendiksem przyczłapomierza a eskalatorem cycykatora. Regulacja nie była liniowa a przy 5% przyroście mocy następował gwałtowny wzrost temperatury nabulgotnicy. Błędy wynikające z pomiarów temperatury nabulgotnicy miał kompresować wspomniany wcześniej odburgielnik burgulatora ale ze względu na opóźnienia sygnału i efekt echa w smarze, wynik jego pomiarów był często pomijany co doprowadzało do przegrzania.
Przypadki uszkodzenia cycykatora a dokładniej syntezy jego dudnika kulowego mają miejsce najczęściej w czasie nieprawidłowej kolejności regulacji wielostrumieniowych dysz przyczłapków składu mieszanki przy pojemnościach silnika większych od 900ccm przy zastosowaniu jako paliwo LedwoPalnegoGazu.
Podejrzewam, że to powód uszkodzenia cycykatora.
Widocznie Autor nie czytał erraty w najlepszej książce na ten temat pt. „Cycykator for Dummies” i punktów dotyczących regulacji.

Autor silnika ma sporo racji twierdząc, że podobne efekty można uzyskać przy zastosowaniu rodzimego dynksu opartego o wichajster membranowy sterowany klapystorem.
To zdecydowanie tańsze rozwiązanie i łatwiejsze do wykonania we własnym zakresie chociaż klapystor też ma swoje wady.


Podobne tematy:
biologiczna broń III Rzeszy?
bron 37+10 lub wyzej
biologiczna broń III Rzeszy?
Broń pancerna III Rzeszy
bron 37+10 lub wyzej