Hamilton zmienia menagera

Kategoria: Aktualne wydarzenia: Opinie i komentarzeNFSF1 BMW S10
2010-03-02, 17:26
 	  			  
Jak donosi AUTOSPORT, Lewis Hamilton poszukuje nowego menadżera po tym, jak zakończył współpracę na tym polu ze swoim ojcem. Anthony zajmował się karierą syna od pierwszych startów w kartingu, jednak teraz Hamiltonowie doszli do porozumienia, że będą kontynuować swoje kariery w innych kierunkach.

Po otrzymaniu wsparcia od McLarena w 1997 roku, Hamilton zadebiutował w F1 dziesięć lat później i od razu wywarł na wszystkich spore wrażenie, stając na podium w pierwszych dziewięciu wyścigach, wliczając w to wygrane w Kanadzie i USA. Lewis przyznaje jednak, że plan rozstania się z ojcem nie pojawił się z dnia na dzień.

„Mam 25 lat i wydaje mi się, że w pewnym momencie ta zmiana była nieunikniona” – powiedział Hamilton. „Przez ostatnie kilka lat rozglądaliśmy się by sprawdzić, czy możemy sprowadzić kogoś innego, kto mógłby mi pomóc – udzielać wskazówek, negocjować ze sponsorami lub pomagać w czymkolwiek innym”.

Lewis przyznał również, że on i jego ojciec rozważali rozstanie już wcześniej. „Rozglądaliśmy się i po prostu nigdy nie czułem się komfortowo z kimś innym” – wyjaśnia. „W tym czasie byłem zadowolony z taty jako menadżera i kogoś, kto zajmuje się tymi sprawami, ponieważ mu ufam. Innych menadżerów zatrudnia się jako pracowników, ale mój tata jest moim tatą”.

„Wiem, że robi to wszystko z dobrych powodów i mogę mu w pełni zaufać. Jednakże przez ten cały czas, kiedy rozmawialiśmy o sprowadzeniu kogoś innego, nie byliśmy dość pewni, by to zrobić. Wydaje mi się, że teraz jesteśmy w takim punkcie, w którym należy zrobić ten krok i myślę, że jest to dobry krok. Mam 25 lat, jestem samodzielny, jestem w F1 już trochę czasu i nie byłbym w stanie tego zrobić bez mojego ojca. Zrobił kawał dobrej roboty, ale teraz pora na kolejny krok”.

Tymczasem Anthony Hamilton zamierza się skupić na pielęgnowaniu młodych talentów w swojej niedawno utworzonej firmie menadżerskiej GP Prep. Jednym z zawodników, z którym ma współpracować ojciec Lewisa jest Holender Nyck de Vries, który został już nowym wychowankiem McLarena.Czyżby jakieś spięcia między synem, a ojcem?
Annie
2010-03-03, 09:05
Chyba dobrze się stało, że Lewis w końcu zmieni menagera. Przynajmniej zyska na wizerunku niezależnego człowieka, który w wiekszym stopniu decyduje o sobie i swojej karierze. :D
NFSF1 BMW S10
2010-03-05, 16:45
 	  			  
Chyba dobrze się stało, że Lewis w końcu zmieni menagera. Przynajmniej zyska na wizerunku niezależnego człowieka, który w wiekszym stopniu decyduje o sobie i swojej karierze. :D


Czy ja wiem? Dla mnie nadal zostanie tatusia synkiem, który na każdym GP musiał być obecny.
Annie
2010-03-05, 21:26
zgoda, to było trochę irytujące. Do tego jeszcze ta kamienna twarz Pana Anthonego... Ale z drugiej strony rozumiem go, że chciał mieć jakis udział w sukcesie syna...
DJ_SZTORM
2010-03-05, 22:29
po za tym skoro pojawiał się na każdym GP to Lewis też musiał tego chcieć
NFSF1 BMW S10
2010-03-08, 09:06
 	  			  
po za tym skoro pojawiał się na każdym GP to Lewis też musiał tego chcieć


Niekoniecznie. Tatuś wydaje się być twardym nieznoszącym sprzeciwu człowiekiem, więc rożnie bywa.


Podobne tematy:
Zmieniam nick
eq blader.Prosze o wypowiedz i rade co mam zmienic .
Da sie czyms zmienic crafta?
jak zmienic nick do gry
Jak zmienić paski życia itp...?
Jak zmienic SKIN W GRZE CABAL