Burdel na forum

Kategoria: Sprawy związane z ForumGrego
2010-03-02, 23:46
Ostatnio doszły mnie słuchy, że forum podzieliło się na 2 grupy. Słuchajcie, ta witryna i tak jest mało popularna, a my się dodatkowo kłócimy. To niedorzeczne. Userzy powinni być jak rodzina, która się zgadza we wszystkim. Kiedyś żyliśmy w harmonii. Tutaj NFSF1 BMW S10, mam dowód : http://www.f1onfire.com/f...ighlight=#12463 . Ja się czepiałem o ortografię, a Ty obroniłaś usera Misiek-F1. No ludzie, co się z wami stało ??? Stefcio dostał bana, za wyrażanie swoich poglądów. To jest po prostu forum totalitarne ... Za dużą uwagę przywiązaliście do ortografii i wymowy poprawnej polszczyzny. Nikogo nie można karać za to w jaki sposób się wyraża..... I powtarzam, kiedyś byliśmy zgrani. Teraz to burdel, po prostu burdel. Chciałbym przedyskutować możliwość przeprowadzenia "wyborów" na nieoficjalnego admina forum, który mógłby ten "SYF" doprowadzić do porządku. Nie może być tak, że forum to totalitaryzm. Tak wszyscy się "pozabijamy". Stracimy wiernych userów, i upadnie to wszystko, i będziecie mogli sobie wsadzić to wszystko (mody i jr. adm.) Zostaną rządzący, a rządzeni opuszczą to miejsce.... Ponawiam prośbę, o przedyskutowaniu wyborów.
Annie
2010-03-03, 08:57
NFSF1 BMW S10, zna moje zdanie na ten temat, ale powiem to jeszcze raz. Już nawet nie patrząc, na obecna sytuację, forum jest w złej kondycji. Kilku starych użytkowników i zero nowych (oprócz botów). Aktywność też jest minimalna- kilka postów na miesiąc. Rozumiem, że obowiązuje poprawnośc gramatyczna, jestem jak najbardziej za! Ale chore jest, poprawianie każdej ominiętej kreseczki czy nie dostawionego ogonka. Zamiast zastanawiać się nad sensowna i wartościową wiadomością, ludzie zastanawiaja się nad poprawnością. Zresztą, parę kropek nie robi wielkiej róznicy w tekście, skoro kazdy wie o co chodzi. Rozumiem, jak ktos pisze wersalikami, pokemonami czy innym badziewiem, mozna się wkurzyć. 100% poprawność pasuje do forum naukowego, gdzie debatuje sie na poważne tematy, a nie dla forum rozrywkowego  Nie miałam okazji dokładnie zagłebić sie w temat kapcia i Stefcia, ale z relacji NFSF1 BMW S10, dostali tego bana słusznie. Są pewne granice, których sie nie wypada przekraczać.
ayrton
2010-03-03, 09:30
Grego takie miałem zalecenie od NFSF1 BMW S10 poprawiać wszystko na czerwono to, że dostali bany to tylko wyłącznie ich zasługa nie dość, że nie chcieli się stosować pisali wszystko bez polskich znaków to robili prowokacje za prowokacje ban dostali. Po za tym to forum jest publiczne co z tego, że jest nas paru oni myśleli, że wolno im wszystko, a jak zwróciłem im uwagę to się na mnie rzucili poczytaj trochę tematów to zrozumiesz  , naprawdę to nie było za nic oni mocno przesadzili, a jak jest tak w regulaminie to trzeba się stosować nikt ich na siłę nie trzyma.

Annie poprawiałem jak się zdarzyła jedna litera czy dwie w postach nie zwracałem uwagi tylko poprawiłem na czerwono tylko, że ich posty musiałem ciągle poprawiać i tak jak pisałem wyżej zwróciłem im uwagę to zrobili awanturę.
Jak ochłoną to mogą wrócić, a jak nie to droga wolna
DJ_SZTORM
2010-03-03, 15:21
ale... np. w moich postach pisałem jedna literkę źle i już było na czerwono

poprawianie - no dobra, może być... ale na czerwono się to zbyt bardzo rzuca w oczy

NFSF1 BMW S10
2010-03-05, 16:42
 	 			 
Tutaj NFSF1 BMW S10, mam dowód : http://www.f1onfire.com/f...ighlight=#12463 . Ja się czepiałem o ortografię, a Ty obroniłaś usera Misiek-F1. No ludzie, co się z wami stało ???


Czasy się zmieniają. BTW. co do Twojego PW - kieruj je do Pawła.
kapec
2010-03-07, 22:36
 	 			 

Stefcio i kapec dostali bana ode mnie w związku z tym, że przypisywali sobie wszystko co związane z forumjeśli to że pisałem że to forum przeżyło przez ostatnie kilka miesięcy dzięki naszej trójce to przypisywanie sobie wszystkiego co związane na tym forum to polska będzie organizatorem pucharu narodów afryki w 2014 roku
ayrton
2010-03-08, 08:05
Kapec dobrze radzę bez kolejnej awantury bo do się banem na stałe skończy. Za to ode mnie warny dostaliście ciągnęliście to dalej więc bany czasowe były. Moglibyście chociaż podziękować, że nie macie już stałych banów bo na każdym innym forum to co zrobiliście tak by się skończyło, a nie dalej mieć o coś pretensje. 

Po za tym chyba zapomiałeś, że nie tylko Wy w trójkę piszecie, ja też się staram pisać tam gdzie jest w miarę rozsądna dyskusja(Myślicie, że jesteście fajni bo macie po tysiąc ileś postów... 80% z tego to spam ).
NFSF1 BMW S10
2010-03-08, 09:08
Dobra, spokój bo od nowa będzie wojna.
Stefcio
2010-03-08, 15:28
Jak nie zmienicie podejscia to NA PEWNO będzie  

To tylko kwestia czasu
kapec
2010-03-08, 20:15
 	 			 
Kapec dobrze radzę bez kolejnej awantury bo do się banem na stałe skończy. Za to ode mnie warny dostaliście ciągnęliście to dalej więc bany czasowe były. Moglibyście chociaż podziękować, że nie macie już stałych banów bo na każdym innym forum to co zrobiliście tak by się skończyło, a nie dalej mieć o coś pretensje.
Po za tym chyba zapomiałeś, że nie tylko Wy w trójkę piszecie, ja też się staram pisać tam gdzie jest w miarę rozsądna dyskusja(Myślicie, że jesteście fajni bo macie po tysiąc ileś postów... 80% z tego to spam ).80% spam ... , człowieku weź się lepiej nie wypowiadaj bo to ci nie pomoże
ayrton
2010-03-08, 20:21
Kapec tobie ciągnięcie tego też nie pomoże co najwyżej zaszkodzi
Annie
2010-03-09, 20:41
Ludzie, weźcie dajcie sobie na wstrzymanie, co? Wszyscy piszecie, że zależy Wam na forum a nic w tym kierunku nie robicie. Samo gadanie, że "Trzeba COŚ zmienić" nie wystarczy. Podajcie konkretny zarzuty i propozycje rozwiązania tego problemu, a nie tylko wrzucacie na innych.
DJ_SZTORM
2010-06-29, 13:42
mam wrażenie, że forum zamarło...

dobra, to nie wrażenie, bo tak jest.
no wiec mam pytanie, bo była obiecywana reaktywacja, co z nią? jak coś to przecież mozna poprosić userów o pomoc
kapec
2010-07-12, 02:01
no cóż jak widać "państwa szanownych" bardzo obchodzi to forum
ayrton
2010-07-12, 08:59
Aż tak Cie to boli, że pomimo tysiąca "wartościowych" postów nie dostałeś moda czy chęć wywołania kolejnej kłótni bo nie wierzę, że tak się o forum martwisz ?

Mi nic nie wiadomo po za to co Paweł napisał, że coś się ruszy z końcem roku i wygląd będzie inny
Stefcio
Wczoraj 10:43
Taaak, bo przeciez wygląd jest naaajwazniejszy -.-


Podobne tematy:
rangi na forum
BlackWonder wkracza na forum
Coraz mniej nowych postów na forum
ruch na forum
Punktacja na forum
Wirus na forum?