Co sądzicie o pkt 6 regulaminu forum

Kategoria: Organizacja forum i strony głównejLord Dragon
2008-02-16, 15:21
Mam nadzieje ze nie dostane Bana za ten temat  . 


Założyłem tom ankietę bo według mnie 6 pkt regulaminu czyli

"6. Nie wolno reklamować innych stron, jedynie własne i za zgodą jednego admina.
Reklamowanie innych stron www na naszym forum jest zabronione."

jest bez sensu bo forum ma służyć do wymiany informacji a nie do rywalizowania które forum ma więcej zarejestrowanych użytkowników i nie widzę powodu do zabraniania dawania linków na inne forum o podobnej tematyce jeżeli na innym forum jest przydatna informacja .

"Forum - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."

Ostatnio był temat na forum o tym ze administracja prowadzi forum w sposób dziecinny , oczywiście według mnie forum jest ogólnie dobrze prowadzone ale jeżeli miał bym coś za dziecinne uznać to właśnie ten 6 pkt regulaminu ( mam nadzieje ze za ten tekst nie dostane bana od Dylanek bo ostatnio coś sie rozkręcił z dawaniem tych banów :-P ) .

A więc napiście co sądzicie o tym i glosujcie w ankiecie mam nadzieje ze twórca tej zasady jak sądzę McCube sie wypowie i może by uzasadnił czemu taki pkt w regulaminie dał .

A i trochę poza tematem kilka słów do Dylanek , nie wiem czy już dałeś czy jeszcze nie tego bana Cadmer ale według mnie nie powinien dostać bo tylko powiedział jak ma zdanie na dany temat i nie złamał w żaden sposób regulaminu i jeżeli dostanie bana to właśnie będzie dziecinne z twojej strony , bez obrazy ale takie jest moje zdanie do którego mam chyba prawo .

Tekstem napisanym w tym poście nie chciałem nikogo obrazić anni pouczać wyraziłem tylko swoje wątpliwość i zdanie na ten temat .
Lord Dragon
2008-02-16, 16:20
Ale to kurde jest forum , a tak pozatym to jak ktoś chce to znajdzie inne forum o tej samej tematyce bo istnieje coś takiego jak google . 


I to nie jest normalna zasada to nie jest moje 1 forum już dużo forum odwiedziłem i pierwszy raz sie z takom zasadą spotykam i jakoś sie rozwijają bez tej zasady , bez obrazy Sephi ale twoje uzasadnienie jest bez sensu forum bez tej zasady by sie rozwijało tak samo .

A jeżeli chcecie by było więcej ludzi i ogólnie było popularne to niech administracja coś zrobi np da możliwość dawania pkt reputacji jeżeli sie pomogło komuś , obrazki do każdej rangi na forum , jakiś ładniejszy styl graficzny forum i portal np w flashu i wiele jeszcze inny rzeczy no ale poco łatwiej dać bez sensu zasadę na forum bo poco sie męczyć co nie :-/ .
konsiu
2008-03-27, 20:18
to normalne ze na kazdym forum jest taki punkt :-P
ZiomeK
2008-04-28, 16:35
Taak to n0rmalne na f0rach ale tr0che bez sens0wne. Za zg0dą jedneg0 admina hmm... i jak to działa c0 trzeba zr0bić zeby się ten admin zg0dził xD raczej p0winn0 być tak że m0żna 0głaszać lub nie m0żna zdecyd0wać sie trzeba a nie c0ś takiego m0im zdaniem xD
Kiler322
2008-06-04, 20:20
ja sie akurat do tego ptk zgadzam poniewaz jak to napisal Sephi


Podobne tematy:
Co sadzicie o zachowaniu jednego z użytkowników forum
Co sądzicie na temat tego forum ??
Co sądzicie o naszej stronie oraz forum?
Co sądzicie o innych użytkownikach forum??
Co sądzić można o takim forum zezwalający na taki wpisy???
Co sądzicie o innych użytkownikach forum??