Iwan-58 to bezczelny oszust !!!

Kategoria: Allegroenolog33
2010-04-12, 18:02
RE: Pucharki 6szt (numer 955367871) sprzedający Iwan-58 


Uwaga oszust !!
Chciałbym ostrzec wszystkich użytkowników Allegro.pl przed tym sprzedawcą. Zostałem przez niego bezczelnie oszukany !! Przedmioty zakupiłem poza aukcją, ponieważ nie miałem czasu brać w niej udziału. Przed dokonaniem wpłaty na konto sprzedającego zadzwoniłem do niego i zapytałem się jaki jest stan tych kufli. Zostałem zapewniony, że kufle są nowe i w idealnym stanie. Paczka dotarła do mnie po tygodniu.

Po jej otworzeniu byłem mocno zaskoczony. Na 6 kufli, 4 sztuki są uszkodzone !! Uszkodzenia nie powstały podczas transportu. Jeden kufel jest złamany w najgrubszym miejscu u podstawy, 3 inne mają poważne uszczerbienia na swoich podstawach. Te kufle miały być prezentem dla znajomych, a nadają się do wyrzucenia ! Bez cienia wątpliwości kufle te zostały świadomie wysłane przez sprzedającego.
Nie sposób nie zauważyć tych uszkodzeń.

Skontaktowałem się telefonicznie ze sprzedającym, powiadamiając go o tym.
Sprzedający od razu zaproponował mi zwrot kosztów za 4 kufle. Od dnia 31 marca do dziś nie otrzymałem żadnej wpłaty na moje konto.
Przy ponownym kontakcie ze sprzedającym przypomniałem mu, że nic nie wpłacił. Zostałem poinformowany, że jeśli będę chytry to nic nie dostanę !!
Takiej bezczelności i szantażu to ja się nie spodziewałem !! Atmosfera rozmowy i język jakiego używa sprzedający jest poniżej krytyki. Chamstwo i agresja !!

Do dziś pieniądze nie dotarły, a ten bezczelny typ jeszcze ma czelność mnie straszyć !! Prosiłem o zwrot kosztów 4 kufli i kosztów przesyłki, co razem stanowi 19zł 33gr (dokładnie 4/6 całej kwoty 29zł)
Te pieniądze mnie się należą !!

*************
Apeluję do wszystkich użytkowników o to, by zastanowili się dwa razy przed zawarciem jakiejkolwiek transakcji z Iwan-58. To jest oszust !!!
Tacy ludzie powinni być usuwani z tego portalu. Oni szkodzą Allegro.pl swoim bezczelnym zachowaniem.

enolog33
Warszawa, dnia 12 kwietnia 2010r
robert190880
2010-04-13, 08:37
no i pozamiatane po to za aukcje przez allegro .


Podobne tematy:
uwzajcie na uzytkownika daris to oszust
Praca w Holandii, dostałam Adres Firmy... Czy to nie Oszust?
Nie ma potrójnego doładowania w Heyah - to oszustwo
Nie ma potrójnego doładowania w Heyah - to oszustwo
Biotar 2/58 Czy to dobre szkło?
UWAGA TO OSZUST!!!!!!!!!